SUVENÝR - UTĚRKY ČESKÝ KRUMLOV V OBÁLCE 3ks - 7596

  • Materiál: 100% bavlna
  • Rozměr: 50x70cm
  • Balení: 3ks

SUVENÝR - UTĚRKY ČESKÝ KRUMLOV V OBÁLCE 3ks - 7596

Katalogové číslo:58728
EAN kód:8596339007596
Dostupnost: Skladem
Cena:244
Utěrky s potiskem ČESKÉHO KRUMLOVA vyrobené z kvalitní a savé bavlny. zabalené dárkově v "letecké" obálce.Středověké centrum je zapsáno od roku 1992 na seznamu světového dědictví UNESCO. Najdete zde také zámek a historické části jako Plešivec a Latrán. Český Krumlov je významným českým kulturním střediskem hostícím řadu festivalů i pravidelných regionálních akcí spolu s velkým množstvím muzeí a galerií. Stylové utěrky jsou zdobeny grafikou významných architektonických památek ČESKÉHO KRUMLOVA, které působí kresleným dojmem.Jednoduchá, ale nesmrtelná kombinace bílé tkaniny s černou linkou odráží současný trend, tedy důraz na ekologii a čistotu.
Návrhy jsou naše vlastní, vytvořené ve spolupráci s českou designérkou Hanou Krauseovou.
Utěrka je vyrobena ze 100% bavlny.
Balení obsahuje 3ks utěrky a "leteckou" obálku ze silného kartonu.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

U nás si vybere opravdu každý.
Kvalita je pro nás na prvním místě.
Reagujeme rychle, bez zbytečného otálení.
Utěrka, váš pomocník do domácnosti
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

MenuX

InformaceX