Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
{if $_config.language_code == "cs" || $_config.language_code == "sk"}{/if}{if $_config.language_code == "it"}{/if}{if $_config.language_code == "en"}{/if}
DESIGNOVÉ UTĚRKY zn. SLEEP WELL FOR HOME -  PAMPELIŠKA LILA - 0487

  • Materiál: 100% bavlna
  • Rozměr: 50x70cm
  • Balení: 3ks-Pampeliška stonky, pampeliška, jednobarevná

DESIGNOVÉ UTĚRKY zn. SLEEP WELL FOR HOME - PAMPELIŠKA LILA - 0487

Katalogové číslo:52806-10
EAN kód:9004000487
Dostupnost: Skladem
Cena:177
Naše nová řada designových utěrek byla navržena tak, aby utěrky měly nejenom požadované funkční vlastnosti, o což se postará prvotřídní 100% bavlna, ale aby byly vkusnou ozdobou kuchyně. Mohou tak výborně posloužit jako praktický dárek, který doladí vzhled vaší kuchyně. Krása je v maličkostech.

Designové utěrky s motivem kulatých pampelišek na krásném fialovém podkladu.

Upozorňujeme, že odstíny barev u fotografií zboží nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Mohou se lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Nejsme schopni ovlivnit kalibraci vašeho přístroje.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

U nás si vybere opravdu každý.
Kvalita je pro nás na prvním místě.
Reagujeme rychle, bez zbytečného otálení.
Utěrka, váš pomocník do domácnosti

MenuX

InformaceX