Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
{if $_config.language_code == "cs" || $_config.language_code == "sk"}{/if}{if $_config.language_code == "it"}{/if}{if $_config.language_code == "en"}{/if}
BAMBUSOVÉ UTĚRKY - MALÁ KOSTKA - ORANŽOVÁ - 9567

  • Materiál: 70% bambus, 30% bavlna
  • Rozměr: 50x70cm
  • Balení: 3ks

BAMBUSOVÉ UTĚRKY - MALÁ KOSTKA - ORANŽOVÁ - 9567

Katalogové číslo:56787
EAN kód:4250282939567
Dostupnost: Skladem
Cena:199
Bambusové utěrky jsou naprostou jedničkou, nechceme tvrdit, že na trhu, i když tomu tak je, ale především tam, kam patří
- v kuchyni.Jejich vlastnosti, které opravdu oceníte jsou: vysoká nasákavost, hebký, lesklý povrch, který nezanechává žádné chloupky, či vlákna, zejména na skle. Bambusové utěrky jsou utkány v pevné vazbě, která je zárukou jejich dlouhé životnosti.

Design: malá kostka oranžová

Upozorňujeme, že odstíny barev u fotografií zboží nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Mohou se lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Nejsme schopni ovlivnit kalibraci vašeho přístroje.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

U nás si vybere opravdu každý.
Kvalita je pro nás na prvním místě.
Reagujeme rychle, bez zbytečného otálení.
Utěrka, váš pomocník do domácnosti

MenuX

InformaceX